Grindinės lentos

Grindinės lentos

Grindinės (grindų) lentos naudojamos jau šimtmečiais, tačiau paklausa joms nemažėja. Mes manome, populiarumą jos išlaiko savo akivaizdžių privalumų – ekologiškumo, ilgaamžiškumo ir grožio – dėka.

Kokybe ir išvaizda tokią grindų dangą galima lyginti su brangiu parketu; iš lentų sukonstruotas grindis galima plauti vandeniu (žinoma, su sąlyga, kad jos lakuotos) – toks paviršius nebijo drėgmės ir yra atsparus temperatūros pokyčiams.

Mūsų siūlomos grindų lentos gaminamas tik iš kokybiškos pušies ar eglės medienos. Jos yra obliuotos iš visų keturių pusių, todėl pasižymi lygiu, tiesiu paviršiumi. Lentų kraštuose daromi grioveliai ir išsikišimai, leidžiantys kaimyninėms lentoms tvirtai susijungti.

Grindų lentos

Grindų lentų gamybai naudojami tik rąstai, atitinkantys A/B rūšies kokybės standartus – t. y. neleistini jokie pamėlynavimai, puviniai, vabzdžių sukelti ar mechaniniai pažeidimai. Šios lentos yra džiovintos – drėgnumas neviršija 12 proc.

Jų storis privalo užtikrinti grindų ilgaamžiškumą ir patvarumą, kad būtų atlaikytas didelis baldų svoris. Tad gyvenamosioms patalpoms rekomenduojame 27-35mm storio lentas – tai optimalus balansas tarp patvarumo ir storio.

Grindų lentų profiliai